Emet Mutlu Son Gülsün

Emet mutlu son Çin ve Hint medeniyetlerinde kullanılmaya başladığı 5 bin yıl öncesinden günümüze kadar hiçbir zaman önemini yitirmeden ve gelişerek devam eden masaj uygulamaları, günümüzde de birçok sağlık sorunda tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Özellikle fizik tedavi alanlarında en iyi tedavi yöntemidir.

Emet mutlu son masaj

Çeşitli sakatlanmalar, burkulma ve kırık olayları sonrasında, uzun süre hareketsiz kalan organlarda, kas zayıflamaları meydana gelmektedir.

Sakatlanmaların iyileşmesini hızlandırmak, iyileşen organların kaslarının daha hızlı bir şekilde güçlendirilmesi için çeşitli masaj hareketleri yapılmaktadır. Bu teknikler uygulanırken vücut yapısına göre dikkat edilerek uygulanmalıdır.

Emet masaj salonları

Kasların yoğun olduğu bölgelere baskılı ve darbeli uygulamalar yapılarak, kas derin dokularının harekete geçirilmesi, tüm kasların esnetilmesi sağlanmalıdır. Kemik bölgelerine ise daha hafif dokunuşlar yaparak, kemiğin zarar görmesini önlemek gerekmektedir. Emet mutlu son .

uygulamalarında hareketleri, kasların uzantılarına göre ve kalbe en uzak olan noktasından, kalp yönüne doğru yapılası gerekmektedir. Amaç kan akışının kalp yönünde yapılmasını sağlayarak, dolaşım sisteminin düzenlenmesini ve tüm vücuda eşit oranda kan transferlerini olmasını sağlamaktır. Kan dolaşımının iyi olduğu vücut kendisini dinç hissedecektir.