Tavşanlı Erotik Masaj Di̇lber

Tavşanlı erotik masaj , tahminlere göre M.Ö. 3000’li yıllarda Hindistan ve Çin’de yapılmaya başlanmıştır. Temasın insanlara güven duygusu verdiğinden dolayı pozitif elektrik aktarımı yaparak hasta ve yorgun organları iyileştirmede en etkili yol olduğu düşünülerek yapılmaya başlandığı tahmin edilmekte.

Tavşanlı fantezili masaj

Bu konuda ilk yazılı bilgilere eski Yunan hekimlerinin oluşturduğu yazıtlarda rastlanılmıştır.

Genel anlamda rahatlama ve gevşeme amacı ile uygulanan masaj, aslında eski çağlardan bu yana tıbbi tedavi amacı ile kullanıldığı bilinmekte. Özellikle Mısırlılar, Grekler, Persler, Çinliler ve Hintliler bu yöntemi tedavi amacı ile uygulamıştır. Antik dönemlerde ise ege uygarlıklarının bu yöntemi uygularken zeytinyağı ile çeşitli otları karıştırarak güzel kokulu yağlar oluşturarak kullandıkları araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

Tavşanlı ateşli masaj

Hatta Hemeros’un Iliada Odessa destanında bile bazı kahramanların yıkanma sonrasında vücutlarını bu hazırlanan yağlar ile ovalakları belirtilmiştir.

Günümüzde bütün sporcuların karşılama öncesi ve sonrası bu yöntemi kullanma alışkanlığının, Roma İmparatorluğu zamanında düzenlenen olimpiyatlarda yarışan olimpiyat sporcularının her karşılaşma öncesi ve sonra hazırlanan çeşitli yağlar ile masaj yaptırmasından geldiği bilinmektedir. Tavşanlı erotik masaj .