Tavşanlı Evde Masaj Belgi̇

İnsanlık tarihi kadar eski olan masaj, halen daha kendisine yeni şeyler katmak suretiyle gelişmeye devam etmektedir. Örnek olarak bir zamanlar sadece bedene uygulanmakta olan ritmik el hareketlerinden ibaret iken, modern çağda ritmik el hareketlerine sıcak volkanik kayaçlar, sıcak havlular ve esneme hareketleri de eklenmiştir. Ancak masaj hiçbir zaman alanında uzman olmayan bir kimse tarafından icra edilebilecek bir uygulama değildir.

Tavşanlı mutlu son evde

Yalnızca bu alanda deneyimi bulunan bir kimse tarafından uygulanabilmesi mümkün olabilmektedir. Ne de olsa vücuttaki çok sayıda hassas noktaya temas edilmektedir.

Tavşanlı evde mutlu son

Bunlar arasında ilk olarak kılcal damarlar, lenf bezleri ve sindirim sisteminin üstünde yer alan bölge gelir. Bu hassas noktalara uygulanan temaslarda en ufak bir yanlış uygulamada ise sakatlıklar meydana gelebilmektedir.

Deneyimsiz bir kimse tarafından uygulanan masaj elbette mutlak suretle sakatlıklar meydana getirecek diye bir kaide de yoktur. Tavşanlı evde masaj . Ancak elbette etkisi çok daha kısa sürecek ya da en azından yeteri kadar verimli bir seans geçirilmesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle vakit kaybı yaşanması da söz konusudur.